Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Profil autora

bawo
(profil autora)

bawo

Domácí násilí a výhrůžky

Dobrý den,

potřebovala bych poradit ohledně mého dobrého přítele, kterého napadla milenka po tom, co se s ní rozešel, že se vrací ke rodině. Byl několikrát napaden a pak mu vyhrožovala po sms zprávách, jak se postará o to, aby trpěl. Protože on údajně napadal jí a ne ona jeho.

V pátek byl u ní a vše bylo až do večera v pořádku a v klidu. Ale během noci se to nějak vyostřilo a ona ho začala slovně urážet a fyzicky napadat. Několikrát do něj strčila a udeřila ho. On se bránil tím,že ji lehce odstrčil,aby ho nechala na pokoji. Tohle vše se stalo u její dcery v bytě. V sobotu odjeli ještě spolu autobusem k ní,aby si od ní odvezl věci. I tam u ní už mu bránila,aby si vzal své věci a tam mu začala vyhrožovat, že ho vezme kamenem po hlavě atd. Jen pro upřesnění ona je o 12let starší než můj kamarád, kterému je 35let. Znám ho leta a vím,že by žene nikdy neublížil.

Celé dopoledne běhala po baráku a zahradě a nejevila známky nějakého zranění. Pak mu přišla sms zpráva až někdy po 22hodině, že jede z pohotovosti a že má naštípnuté žebro, naražený obratel a pohmožděný loket. A pak začala v sms zprávách vyhrožovat, jak se postará o to, aby trpěl jako ona a že policii do toho tahat nebude,že si to udělá po svém a že na to má lidi. Že má svědky na to,že ji napadl jako první, že má i otisky z balkónu a ze svého krku,jak jí údajně pod ním chytil. Sms zprávy má uložené, co mu psala.

Můžete mi prosím poradit, co by měl udělat nebo jak se zachovat?Cítí se být ohrožen.On opravdu násilník není. 

Děkuji za odpověď a raduKomentáře k článku nevyjadřují názor majitele resp. provozovatele stránek, jejich obsah není upravován. Příspěvky však mohou být smazány, pokud budou vulgární, xenofobní, rasistické či budou v rozporu s právním řádem ČR.
Odkazy vkládejte bez "http://", jinak se váš příspěvek z důvodu ochrany proti spamu nezobrazí.

jméno
heslo